Uzayzaman Rehberi Platformu canlı webinarlar, paneller ve tamamlayıcı
derslerle ruhsal dünyanızı anlamanızın yöntemini,
kendinizi geliştirebilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz algoritmayı
edinebileceğiniz platformdur.img

Nasıl Katılırım?

 

Uzayzaman Rehberini Lise 2+ eğitim düzeyine sahip herkes edinebilmektedir. Uzayzaman Rehberini üç farklı düzeyde bütün olarak edinebileceğiniz gibi farklı zamanlarda modüller halinde de edinebilirsiniz. Sayfalarımızdayer alan "rehberi edin" veya "eğitimlerimiz" butonlarını tıklayarak dilediğiniz Uzayzaman Rehberini seçebilirsiniz.

 

Tercih ettiğiniz Uzayzaman Rehberi için belirlenen ödemeyi yaptıktan sonra mail adresinize gelen onay mesajının ardından belirlemiş olduğunuz kullanıcı adı ve şifreyle seçmiş olduğunuz programın sınıfına dahil olabilirsiniz.

 

Eğitim takviminiz ve eğitim içeriğiniz ile ilgili bütün ayrıntıları sınıfınızdan temin ve takip edebilirsiniz. Tercih etmiş olduğunuz programın webinarlarına kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapacağınız sınıfınızda yer alan ders linkleri üzerinden katılabilirsiniz.

 

Tercih etmiş olduğunuz Uzayzaman Rehberine göre eğitim süresi boyunca sınıf içinde yazışarak ve/veya webinarlar sırasında eğitmeninizle doğrudan iletişime geçebilirsinizAdınıza bir katılım belgesinin düzenlenebilmesi için tercih etmiş olduğunuz programdaki derslerin en az %80'ine katılım sağlamanız gerekmektedir.    

 

Uzayzaman Rehberi 6'şar başlığa sahip üç modülden oluşmaktadır. Her başlığın içeriği ve eğitim süresi tercih edilen programa ve düzeyine göre farklılık göstermekle birlikte bütün başlıklar webinarlarla (çevrimiçi seminerler) işlenmektedir.

 

Başlıkların teorik içerikleri sizin için oluşturulan sınıfınızda PDF formatında yer almaktadır. Bu içerikler webinarda işlenecek başlıklar için altyapı niteliğindedir. İlgili başlığın webinarlardan önce okunması amaçlanan kazanımların elde edilmesinde yardımı olacaktır. 

 

Ayrıca tercih etmiş olduğunuz programa göre tamamlayıcı eğitimlere ve/veya panellere katılım sağlamanız da mümkün olmaktadır. Tamamlayıcı eğitimlerin ve panellerin konuları ve tarihleri sınıflarınızda anons edilmektedir.   

Eğitimlerimiz


Videolar


Duyurular

img

Uzayzaman Rehberi Lise Eğitimleri Başladı

Serik Çözüm Anadolu Okullarıyla Uzayzaman Platformundaki ilk ders başladı.

img

Uzayzaman Rehberi Lise Öğrencileriyle Buluşmaya Devam Ediyor

Uzayzaman Rehberi liseli öğrencilere tanıtılmaya devam ediyor.

img

Uzayzaman Rehberi Lise Öğrencileriyle Buluşuyor

Uzayzaman Rehberi liseli öğrencilere tanıtılmaya başlandı   

İletişim