Modülü Neden Edinmelisin?

Uzayzaman Rehberinin üçüncü modülü, çağın ortaya çıkardığı bilgi kirliliği ve bilgi karmaşasına karşı bir üst bilinç geliştirerek sağlıklı düşünebilme özelliğinin edinilmesi hizmet etmektedir. Bu modül evrensel bütünlüğü kavramaya hizmet eden bilimsel temelli düşünce yönteminin, algoritmanın edinilmesini sağlamaktadır.

Eğitimin İçeriği

MODÜL 3

Başlık 1- Dürtü, duygu ve düşüncelerin kaynağı

Başlık 2- Etkileşme etkinliği ve farkındalık

Başlık 3- Etkileşimsel evren genişlemesi ve bilgi çağı

Başlık 4- Anlam ve amacının dönüşmesi

Başlık 5- Ön değerlendirme

Başlık 6- Nihai değerlendirme

Eğitimin Kazanımları

Olguları tespit edebilme

Varlıkları birbiriyle ilişkilendirme

Anlam ve amacı kavrama

Düşünceyle sorun çözme

Rastlantı ve zorunluluğu kavrama

Modern insanın kökenini kavrama

Hayvan ve insan zihnini kavrama

Üst bilinç elde etme

Sağlıklı düşünme

Eğitim Süreci

Eğitim Süresi: 2,5 Hafta

Eğitim Güneri: Pzt, Çrs, Cum veya Sa, Per, Cmt

Ders Süresi: 30’ar Dakika

Ders Şekli: Çevrimiçi Canlı Ders Anlatımı

Fiyata Dahil Hizmetler

Çevrimiçi 8 Adet Canlı Ders Anlatımı

Kurs Süresince Sınıf İçi İletişim

Tamamlayıcı Eğitimlere Katılım

Katılım Belgesi

Nasıl Katılırım?

Premium 3 modülünü seçtikten ve ödemeyi yaptıktan sonra mail adresinize gelen onay mesajının ardından belirlemiş olduğunuz kullanıcı adı ve şifreyle seçmiş olduğunuz programın sınıfına dahil olabilirsiniz. Eğitim takviminizi ve eğitim içeriğini sınıfınızdan temin ve takip edebilirsiniz. Premium 3 modülünde eğitim süresi boyunca yazışarak eğitmeninizle dialoga girebilirsiniz. Adınıza bir katılım belgesinin düzenlenebilmesi için en az 6 derse katılım sağlamanız gerekmektedir.    

Perimum 3 modülü 6 başlıktan oluşmaktadır. Her başlık 30 dakikalık webinarlarla (canlı web seminerleri) işlenecektir. Webinarlarda işlenecek başlıkların teorik içerikleri sınıfınızda PDF formatında yer almaktadır. Bu içerikler webinarda işlenecek başlıklar için altyapı niteliğindedir. İlgili başlığın webinarlardan önce okunması amaçlanan kazanımların elde edilmesinde yardımı olacaktır.      

Premium 3 modülü Uzayzaman Rehberinin üç modülünden birini oluşturmaktadır. Her modül ayrı olarak satın alınabilmektedir. Her modül katılımcılarda farklı özellikler kazandırmayı amaçlamaktadır. Her bir üst modüle bir önceki modülün tamamlanmasıyla geçiş yapılabilecektir. Modüllerin bir arada, ardı ardına edinilmesinde indirimden ve aynı eğiticiyle devam etme avantajından yararlanılabilmektedir. 

Modülü Kimler Edinebilir?

Lise 2+ düzeyinde eğitim almış ve öncesinde 1. ve 2. Modülü (Premimium 1+2 veya Analitik 1+2 veya Profesyonel 1+2 düzeyinde) herkes Premium 3 modülünü edinebilir.

Katılım Belgesi

icerikResimler/728161592_31438.jpg


Uzayzaman Rehberi Diğer Ürünler


İletişim
Web Tasarım & Yazılım Webkent Yazılım