Modülü Neden Edinmelisin?

Uzayzaman Rehberinde yer alan Modül 1, alışılagelmiş üç boyutlu evren algısından kurtularak varlıkların ve olguların etkileşimsel sınırlarıyla tespit edilebilmesine hizmet eden modern çağın önemli bir kişisel gelişim aracıdır. Kişinin en temel düzeyde de olsa evreni uzayzaman boyutunda algılaması, alt ve üst etkileşimlerin nasıl olup da davranışlarımızı her alanda yönlendirdiğinin anlaşılmasından hayatlarımıza giderek yoğunlaşan bir şekilde etki eden ancak duyu araçlarımızla tespit edemediğimiz etkileşimlerin tespit edilmesine kadar çok önemli kazanımlar elde edilmesine neden olmaktadır. 

Eğitim İçeriği

MODÜL 1

Başlık 1 - Her şey etkileşim halinde, her şey etkileşerek meydana geliyor

Başlık 2 - Davranışı anlamak: Varlıkları birbirliyle ilişkilendirmek

Başlık 3 - Uzayzamanı anlamak: Bütünleştirici bağlantısallığı algılamak

Başlık 4 - Üç boyutlu evren modelinden etkileşimsel evren modeline geçiş

Başlık 5 - Varlık sınırlarını etkileşimsel sınırlar üzerinden belirlemek

Başlık 6 - Maddesel - yaşamsal - toplumsal - bilişsel varlıklar 

Eğitimin Kazanımları

Mikro ve makro evreni ilişkilendirme

Etki-tepki mekanizmasını anlama

Evrendeki etkileşimselliği kavrama

Davranışsallığı kavrama

Üç boyutlu bakışın ötesine geçme

Evreni görünür kılma

Düşünce gözlüğü edinme

Evreni tamamlamayı keşfetme

Bilişsel etkileşimselliği kavrama

Gerçekliği kavrama

Etkin etkileşimselliği kavrama

Eğitim Süreci

Eğitim Süresi: 2,5 Hafta

Eğitim Güneri: Pzt, Çrs, Cum veya Sa, Per, Cmt

Ders Süresi: 50’ar Dakika

Ders Şekli: Çevrimiçi Canlı Ders Anlatımı

Fiyata Dahil Hizmetler

Çevrimiçi 8 Adet Canlı Ders Anlatımı

Azami 8 Kişilik Sınıf Düzeni

Ders Esnasında Katılım

Kurs Süresince Sınıf İçi İletişim

Tamamlayıcı Eğitimlere Katılım

Panellere Katılım

Eğitmen Tercihi 

Katılım Belgesi

Nasıl Katılırım?

Profesyonel 1 modülünü seçtikten ve ödemeyi yaptıktan sonra mail adresinize gelen onay mesajının ardından belirlemiş olduğunuz kullanıcı adı ve şifreyle seçmiş olduğunuz programın sınıfına dahil olabilirsiniz. Eğitim takviminizi ve eğitim içeriğini sınıfınızdan temin ve takip edebilirsiniz. Profesyonel 1 modülünde eğitim süresi boyunca sınıf içinde yazışarak veya webinarlar sırasında eğitmeninizle doğrudan dialoga girebilirsiniz. Adınıza bir katılım belgesinin düzenlenebilmesi için en az 6 derse katılım sağlamanız gerekmektedir.    

Profesyonel 1 modülü 6 başlıktan oluşmaktadır. Her başlık 50 dakikalık webinarlarla (canlı web seminerleri) işlenecektir. Webinarlarda işlenecek başlıkların teorik içerikleri sınıfınızda PDF formatında yer almaktadır. Bu içerikler webinarda işlenecek başlıklar için altyapı niteliğindedir. İlgili başlığın webinarlardan önce okunması amaçlanan kazanımların elde edilmesinde yardımı olacaktır.      

Profesyonel 1 modülü Uzayzaman Rehberinin üç modülünden birini oluşturmaktadır. Her modül ayrı olarak satın alınabilmektedir. Her modül katılımcılarda farklı özellikler kazandırmayı amaçlamaktadır. Her bir üst modüle bir önceki modülün tamamlanmasıyla geçiş yapılabilecektir. Modüllerin bir arada, ardı ardına edinilmesinde indirimden ve aynı eğiticiyle devam etme avantajından yararlanılabilmektedir. 

Modülü Kimler Edinebilir?

Sosyal bilimler (felsefe, sosyoloji, psikoloji, antropoloji, arkeoloji, iktisat, dil bilimi, işletme, sanat, siyaset bilimi, tıp, hemşirelik vb.) öğrencileri ve lisans, yüksek lisans, doktora mezunları Profesyonel 1 modülünü kolaylıkla edinebilirler. Aynı  zamanda bu bilimlerden mezun olmayıp felsefe alanına ilgisi olup, bu alanda okumalar yapmış kişiler de profesyonel düzeyde interaktif eğitime katılabilirler.   

Katılım Belgesi

icerikResimler/728161592_31438.jpg


Uzayzaman Rehberi Diğer Ürünler


İletişim
Web Tasarım & Yazılım Webkent Yazılım